Kurumsal

Palmiye Kız Öğrenci Yurdu

Kurumsal

Atatürk İlkelerine Bağlı, deneyimli, güleryüzlü personeliyle; önce insan anlayışını ilke edinen, kendinizi eivinizde hissedebileceğiniz huzurlu ve güleryüzlü bir ortam için Çanakkale Palmiye Kızyurdu ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

125 kişilik konaklama kapasitesiyle bugün Çanakkale ilimizde nezih, huzurlu, kendi sektörümüzde yenilikçi ve her zaman öğrencilerimiz için ileriye dönük yatırımlarımızla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Öncelikle güler yüzlü, samimi personeliyle sunulan hizmet, güvenli (24 saat dijital kamera dış ortam kayıt ve kontrol sistemi) sağlıklı temiz bir ortamda kendinizi adeta evinizde hissedeceksiniz.

İç dekorasyonda en iyi markalar ve kaliteli malzemeler kullanılmış rahatınız için her türlü konfor sağlanmıştır.

Kahvaltı
Ücretsiz Wifi
Duraklara Yakın
Uydu Yayınları
Palmiye Kız Öğrenci Yurdu

Yorumlar

Sizden Gelenler

Neden Biz

1
Yüksek Kaliteli Odalar

Yurdumuz 6 katlı, güneşli aydınlık ve ferah odalar bulunmaktadır.

2
Yemekhane & Mutfak

Türkiye Aşçılar Federasyonuna Kayıtlı Uzman Aşçılarımızla hazırlanan dört çeşit akşam yemeği siz değerli öğrencilerimizin damak zevkine sunulmaktadır. Ayrıca; en az 7 çeşit olmak üzere kısmi açık büfe kahvaltı verilmektedir.

3
Güvenlik & Kilit Sistemi

Siz değerli velilerimizin bize emanetleri olan evlatlarımıza en iyi güvenlik hizmetini de sunmaktayız. Güvenlik, kız öğrenci için en önemli unsurdur. 24 saat pedegojik eğitim almış güler yüzlü personeliyle,24 saat kayıt altına alınan kamera ve alarm sistemimizle bu konu da yine farkımızı ortaya koyuyoruz. Odalarımız Master Kilit Sistemi İle Kapanmaktadır.

4
Temizlik & Konfor

Çamaşırhande çamaşır yıkama hizmeti, Kurutma ve Ütüleme Odası, Merkezi Kalorifer Sistemi İle Doğalgazlı 24 Saat Kesintisiz Sıcak Su İmkanı.

5
İnternet & Telefon

Tüm odalarımızda kablolu veya wriless (kablosuz) internet ve her katta dahili telefon hizmetlerimiz bulunmaktadır.

6
Rahatlık

Her odada tek kişilik dolaplar, çalışma masaları, komidin, yatak, özel duşlu odalar, vestiyerler mevcut olup; dinlenme ve oyun salonu, TV Salonu, Bilgisayar ve Etüt Odası ve yemyeşil bahçesiyle rahatlığı sunuyoruz.

Copyright © 2023 Palmiye Kız Öğrenci Yurdu. Tüm hakları saklıdır.